Церемония по награждаването на най-добрите спортисти и клубове на БФА за 2018 г.

Дискусии за предстоящи и изминали събития
Добри Грабчев
Мнения: 3272
Регистриран: 08 дек 2016 17:20
Местоположение: Хсково

Re: Церемония по награждаването на най-добрите спортисти и клубове на БФА за 2018 г.

Мнение от Добри Грабчев » 04 яну 2019 19:39

В тоя форум не съм видял ракетари,свободно летящи и кордови да публикуват нещо!
За какво е тая информация?
Добри Грабчев

Valio Savov
Мнения: 135
Регистриран: 26 окт 2018 09:44

Re: Церемония по награждаването на най-добрите спортисти и клубове на БФА за 2018 г.

Мнение от Valio Savov » 05 яну 2019 12:54

Писатели като теб може да няма, ама може да има читатели ....
Или пък от В.Търново например ....
Като не се интересуваш, не чети ....

Добри Грабчев
Мнения: 3272
Регистриран: 08 дек 2016 17:20
Местоположение: Хсково

Re: Церемония по награждаването на най-добрите спортисти и клубове на БФА за 2018 г.

Мнение от Добри Грабчев » 05 яну 2019 15:29

Valio Savov написа:
05 яну 2019 12:54
Писатели като теб може да няма, ама може да има читатели ....
Или пък от В.Търново например ....
Като не се интересуваш, не чети ....
Отдавна разбрах, че с теб не може да се спори,но го пиша за другите.
Някой състезател от ракетомоделстите, свободнолетящите или кордовите, да е написал един ред по неговите си класове ТУК???-няма!Темите са празни!Ами пишете по два реда поне за кумова срама!
"Като не се интересуваш, не чети"...
Май не съм само аз.От какво да се интерисуваме...от едим муабет ли?
Пуснете го в централните новини по телевизиите това съобщение! :)
Добри Грабчев

Valio Savov
Мнения: 135
Регистриран: 26 окт 2018 09:44

Re: Церемония по награждаването на най-добрите спортисти и клубове на БФА за 2018 г.

Мнение от Valio Savov » 05 яну 2019 17:02

Тук активно пишат поне двама видни ракетомоделисти.... Световен рекордьор; Световен и Европейски шампион....

И в твоите теми пишеш рядко.... повече талаш има отколкото нещо смислено .... а заяжданията ти са постоянни ....

Раздела е "Събития" , а писането ми е задължение....

Добри Грабчев
Мнения: 3272
Регистриран: 08 дек 2016 17:20
Местоположение: Хсково

Re: Церемония по награждаването на най-добрите спортисти и клубове на БФА за 2018 г.

Мнение от Добри Грабчев » 05 яну 2019 18:09

Valio Savov написа:
05 яну 2019 17:02
Тук активно пишат поне двама видни ракетомоделисти.... Световен рекордьор; Световен и Европейски шампион....
Добре,единия си ти!Другия толкова "виден", кой е?D

"И в твоите теми пишеш рядко.... повече талаш има отколкото нещо смислено .... а заяжданията ти са постоянни"....
Талаша ми го набутват,фактурата, мунса, фашиста...Налага ми де да се отбранявам в темата си ЯК-3!
Явно по-добре е нищо,ама нищо да не се пише.

"Раздела е "Събития", а писането ми е задължение"....
Това "налага ми се"... Кой ти налага да ти е задължение Савов???Като мишоци навсякъде се врете.Направили сте си някаква федерация!!!
Спрете да се самоизбирате в тая федерация която е общ кюп, дето всеки дърпа чергата към себе си! Теб не те интересува моята работа,мен пък твоята!
Световен!!! Добре, че китайците не са подкарали ракетарството като бизнес!
Добри Грабчев

Valio Savov
Мнения: 135
Регистриран: 26 окт 2018 09:44

Re: Церемония по награждаването на най-добрите спортисти и клубове на БФА за 2018 г.

Мнение от Valio Savov » 05 яну 2019 18:22

Добри Грабчев написа:
05 яну 2019 18:09
Valio Savov написа:
05 яну 2019 17:02
Тук активно пишат поне двама видни ракетомоделисти.... Световен рекордьор; Световен и Европейски шампион....
Добре,единия си ти!Другия толкова "виден", кой е?D

"И в твоите теми пишеш рядко.... повече талаш има отколкото нещо смислено .... а заяжданията ти са постоянни"....
Талаша ми го набутват,фактурата, мунса, фашиста...Налага ми де да се отбранявам в темата си ЯК-3!
Явно по-добре е нищо,ама нищо да не се пише.

"Раздела е "Събития", а писането ми е задължение"....
Това "налага ми се"... Кой ти налага да ти е задължение Савов???Като мишоци навсякъде се врете.Направили сте си някаква федерация!!!
Спрете да се самоизбирате в тая федерация която е общ кюп, дето всеки дърпа чергата към себе си! Теб не те интересува моята работа,мен пък твоята!
г-н Грабчев, повече от десет години имате опит във форумите .... не се научихте (или не можете да съобразите) елементарни неща .... как се цитира например :( Не ми вмъквайте в мненията ваши мисли и мнения .... Сам го вмъкваш, после уж ме цитираш .... :)
Неграмотност или ???

Добри Грабчев
Мнения: 3272
Регистриран: 08 дек 2016 17:20
Местоположение: Хсково

Re: Церемония по награждаването на най-добрите спортисти и клубове на БФА за 2018 г.

Мнение от Добри Грабчев » 05 яну 2019 18:26

Копиране, поставяне...нищо повече.
Добри Грабчев

Valio Savov
Мнения: 135
Регистриран: 26 окт 2018 09:44

Re: Церемония по награждаването на най-добрите спортисти и клубове на БФА за 2018 г.

Мнение от Valio Savov » 05 яну 2019 18:58

Добри Грабчев написа:
05 яну 2019 18:26
Копиране, поставяне...нищо повече.
не е само копи-пейст .... трябва и акъл .... :)

Добри Грабчев
Мнения: 3272
Регистриран: 08 дек 2016 17:20
Местоположение: Хсково

Re: Церемония по награждаването на най-добрите спортисти и клубове на БФА за 2018 г.

Мнение от Добри Грабчев » 05 яну 2019 20:06

Valio Savov написа:
05 яну 2019 18:58
Добри Грабчев написа:
05 яну 2019 18:26
Копиране, поставяне...нищо повече.
не е само копи-пейст .... трябва и акъл .... :)
Във всеки форум се вмъкват разни провокатори, като теб с единствена цел е да го блокират,да се спре да се пише по теми и да се осерат колкото се може повече и се мине на командно ниво...
Да ама не!
Къде ти са темите бе секретарю на БФА?Направи една тема как се правят тия ракети дет са световни!? Една дума не си написал а претендираш да даваш акъл!
Ако съм администратор,такива дето НЕ пишат по технически въпроси, ще ги изтривам.
Добри Грабчев

Добри Грабчев
Мнения: 3272
Регистриран: 08 дек 2016 17:20
Местоположение: Хсково

Re: Церемония по награждаването на най-добрите спортисти и клубове на БФА за 2018 г.

Мнение от Добри Грабчев » 05 яну 2019 20:10

И искам да ти кажа още нещо...Ако не бях аз сега шеф на БФА щеше да е Росимир.Хем пчели, хем вас щеше да обработва!
Добри Грабчев


Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 4 госта