Какво ви е мнението за модел в този мащаб ?

Това е мястото приятели, където можете да дискутирате всякакви "не РЦ" теми
бачо илия депрона
Мнения: 1850
Регистриран: 29 мар 2017 19:43

Re: Какво ви е мнението за модел в този мащаб ?

Мнение от бачо илия депрона » 19 мар 2019 09:58

Не си прав ,Тасев!!...наистина се впечатлих от принтирания модел...аз си падам по модерните технологии.....но много ме дразни анонимността....всеки, който се срамува от името си- има някакъв психичен проблем!!!!
с.л.д. инж.ИЛИЯ ИЛИЕВ - 0899 11 58 58 -/ Специалист по Летящи Дивотии/

Fantasmos

Re: Какво ви е мнението за модел в този мащаб ?

Мнение от Fantasmos » 19 мар 2019 10:08

В Интернет е нормално да не си пишеш името като ник във форуми. Най-малкото, че много народ ги crawl-ва тия стандартни апликации и после рязко ти се увеличава количеството спам, което получаваш. Нито се срамувам от името си, нито съм анонимен. Ти ако имаш образование за диагноза на психични проблеми, вземи да помогнеш на грабчев, че човека го е закъсал, чете един форум, пише в друг. Аз съм ясен :lol:

Tasev
Мнения: 2665
Регистриран: 29 ное 2016 14:33

Re: Какво ви е мнението за модел в този мащаб ?

Мнение от Tasev » 19 мар 2019 10:22

Христо, и на теб и на Р.Ч .Голям цирей ви е името...Грабчев.?А относно анонимността?Има едно болестно състояние...воаьорство.Двама като правят секс...нормален,между мъж и жена.Воаьора се крие зад пердето.Наблюдава и си удря една злобарка!Да му улекне от напрежението!
master of sports Krasimir Tasev (BUL) (9462) | World Air Sports Federation

Fantasmos

Re: Какво ви е мнението за модел в този мащаб ?

Мнение от Fantasmos » 19 мар 2019 10:25

Ей сега като го написа си представи грабчев колко форума воайорства и как успокоява със злобарки. Съвсем ми се отщя да пиша :lol:

бачо илия депрона
Мнения: 1850
Регистриран: 29 мар 2017 19:43

Re: Какво ви е мнението за модел в този мащаб ?

Мнение от бачо илия депрона » 19 мар 2019 10:43

Fantasmos написа:
19 мар 2019 10:08
В Интернет е нормално да не си пишеш името като ник във форуми. Най-малкото, че много народ ги crawl-ва тия стандартни апликации и после рязко ти се увеличава количеството спам, което получаваш. Нито се срамувам от името си, нито съм анонимен. Ти ако имаш образование за диагноза на психични проблеми, вземи да помогнеш на грабчев, че човека го е закъсал, чете един форум, пише в друг. Аз съм ясен :lol:
кой ли пък би се юрнал да crawl-ва точно твоите "стандартни апликации" ?????...
като не си анонимени не се срамуваш от себе си- хайде напиши тук- "казвам се ............., занимавам се с ...........- и съм на .........години !!!!...за да разберем всички ,кой стои зад тоя -"фанатсмагоров"
с.л.д. инж.ИЛИЯ ИЛИЕВ - 0899 11 58 58 -/ Специалист по Летящи Дивотии/

Fantasmos

Re: Какво ви е мнението за модел в този мащаб ?

Мнение от Fantasmos » 19 мар 2019 10:55

Леле леле колко сте се превъзбудили някои хора тука :lol: Чак да му се представя иска, кой беше ти, че не се сещам :lol:

Да си сменя ника на Бачо-Ицо-от-София-ЕГН-8506 искаш ли или трябва да ти представя и акт за раждане :lol:

бачо илия депрона
Мнения: 1850
Регистриран: 29 мар 2017 19:43

Re: Какво ви е мнението за модел в този мащаб ?

Мнение от бачо илия депрона » 19 мар 2019 11:05

уффффф- наистина - аман от комплексарани пръдльовци !!!!!цял живот си бил господинчо Никой и такъв искаш да си останеш!!!
Спирам да те коментирам- ти си неспасяем !!!!
с.л.д. инж.ИЛИЯ ИЛИЕВ - 0899 11 58 58 -/ Специалист по Летящи Дивотии/

Fantasmos

Re: Какво ви е мнението за модел в този мащаб ?

Мнение от Fantasmos » 19 мар 2019 11:17

Добре, че не чакам признание в тоя живот от някой форумен пръдльо като тебе :lol: Говориш за анонимност, ама ако беше в живия живот със сигурност не би си позволил да говориш така на непознат за теб човек. Или поне не за дълго :lol: Вярно на много нефелници ви дава смисъл за съществуването форумчето :lol:

бачо илия депрона
Мнения: 1850
Регистриран: 29 мар 2017 19:43

Re: Какво ви е мнението за модел в този мащаб ?

Мнение от бачо илия депрона » 19 мар 2019 11:22

Fantasmos написа:
19 мар 2019 11:17
Добре, че не чакам признание в тоя живот от някой форумен пръдльо като тебе :lol: Говориш за анонимност, ама ако беше в живия живот със сигурност не би си позволил да говориш така на непознат за теб човек. Или поне не за дълго :lol: Вярно на много нефелници ви дава смисъл за съществуването форумчето :lol:
все някога ше ти покажа ,кво безпардонно лайно и перде съм в живия живот!!!!
с.л.д. инж.ИЛИЯ ИЛИЕВ - 0899 11 58 58 -/ Специалист по Летящи Дивотии/

Fantasmos

Re: Какво ви е мнението за модел в този мащаб ?

Мнение от Fantasmos » 19 мар 2019 11:27

Любимия ми тип хора :lol: Нямам търпение :!:


Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 4 госта