В другите форуми

Това е мястото приятели, където можете да дискутирате всякакви "не РЦ" теми
Valio Savov
Мнения: 135
Регистриран: 26 окт 2018 09:44

Re: В другите форуми

Мнение от Valio Savov » 12 мар 2023 21:41

За лиценза за пилот .... това са изискванията на ЕС .... При нас влиза трудно, но все пак организатора трябва да си върже гащите.... ако стане инцидент, първото, което ще кажат "пилота е без лиценз" .... засега е безплатен, но ще стане и задължителен :(
Какво да кажем "свободнолетящите" които също трябва да го имат :shock: без да са "пилоти" .... :shock:

modelist51
Мнения: 47
Регистриран: 17 юли 2017 10:21

Re: В другите форуми

Мнение от modelist51 » 13 мар 2023 09:43

В другия форум има един човек, който се е взел много насериозно, изявява се като едва ли не говорител на властта, нещо като местния "шериф", поставен да наглежда индианците. Същия, с дадените му дребни модераторски права трие аргументирана дискусия и заключва теми, с което напълно изгуби моето уважение (както и форумът като цяло).

Добри Грабчев
Мнения: 3272
Регистриран: 08 дек 2016 17:20
Местоположение: Хсково

Re: В другите форуми

Мнение от Добри Грабчев » 13 мар 2023 11:56

Какво да кажем "свободнолетящите" които също трябва да го имат :shock: без да са "пилоти" .... :shock:
[/quote]
Те са по опасни, защото не са контролирани и не се знае на къде ще отлетят...
Добри Грабчев

бачо илия депрона
Мнения: 1850
Регистриран: 29 мар 2017 19:43

Re: В другите форуми

Мнение от бачо илия депрона » 13 мар 2023 13:31

modelist51 написа:
13 мар 2023 09:43
В другия форум има един човек, който се е взел много насериозно, изявява се като едва ли не говорител на властта, нещо като местния "шериф", поставен да наглежда индианците. Същия, с дадените му дребни модераторски права трие аргументирана дискусия и заключва теми, с което напълно изгуби моето уважение (както и форумът като цяло).
не му се връзвай - той не е виновен.....така се чувства по-значим
с.л.д. инж.ИЛИЯ ИЛИЕВ - 0899 11 58 58 -/ Специалист по Летящи Дивотии/

Добри Грабчев
Мнения: 3272
Регистриран: 08 дек 2016 17:20
Местоположение: Хсково

Re: В другите форуми

Мнение от Добри Грабчев » 30 мар 2023 11:51

бачо илия депрона написа:
13 мар 2023 13:31
modelist51 написа:
13 мар 2023 09:43
В другия форум има един човек, който се е взел много насериозно, изявява се като едва ли не говорител на властта, нещо като местния "шериф", поставен да наглежда индианците. Същия, с дадените му дребни модераторски права трие аргументирана дискусия и заключва теми, с което напълно изгуби моето уважение (както и форумът като цяло).
не му се връзвай - той не е виновен.....така се чувства по-значим
За мото тото или тото мото става въпрос? :D

Ето извадка от една тема... http://modelistika.com/showthread.php?s ... 134&page=7
"Публикувано от glider Разгледай мнението
"На същият бих препоръчал да се изхожда в "моделизам.ком", където е пълно с такива, като него, но където няма да може да ръси" мозък", като в този форум и да изглежда "велик", какъвто изобщо не е! Както и да си върти търговията, срещу което нямам нищо против! От мен толкоз!"

Най после след толкова страници "кудкудякане", яйцето ФУТАБА е снесено! Следва питане за планер, серва, акумулатори и други джажи! :)
Добри Грабчев

бачо илия депрона
Мнения: 1850
Регистриран: 29 мар 2017 19:43

Re: В другите форуми

Мнение от бачо илия депрона » 30 мар 2023 19:27

Добри Грабчев написа:
30 мар 2023 11:51


да може да ръси" мозък", като в този форум и да изглежда "велик", какъвто изобщо не е! Както и да си върти търговията, срещу което нямам нищо против! От мен толкоз!"
Ти как мислиш- РЪСЯ ЛИ МОЗЪК, ПРАВЯ ЛИ СЕ НА ВЕЛИК.....ВЪРТЯ ЛИ ТЪРГОВИИ
с.л.д. инж.ИЛИЯ ИЛИЕВ - 0899 11 58 58 -/ Специалист по Летящи Дивотии/

Добри Грабчев
Мнения: 3272
Регистриран: 08 дек 2016 17:20
Местоположение: Хсково

Re: В другите форуми

Мнение от Добри Грабчев » 30 мар 2023 19:47

бачо илия депрона написа:
30 мар 2023 19:27
Добри Грабчев написа:
30 мар 2023 11:51


да може да ръси" мозък", като в този форум и да изглежда "велик", какъвто изобщо не е! Както и да си върти търговията, срещу което нямам нищо против! От мен толкоз!"
Ти как мислиш- РЪСЯ ЛИ МОЗЪК, ПРАВЯ ЛИ СЕ НА ВЕЛИК.....ВЪРТЯ ЛИ ТЪРГОВИИ
Илия това го цитирах от Моделистика. Този пенсионер/навярно е 10 години по млад от мен/ обижда не само теб а и други дето пишем в Моделизам ком!
Написа- "На същият бих препоръчал да се изхожда в "моделизам.ком", където е пълно с такива, като него".
Яд ме е, че му четох глупостите! Каква апаратура щял да си купи...5 страници простотии. Ама като му се вързаха някои да му дават акъл...Тоя кат се е женил /ако е женен/, дали е питал в село коя мома да вземе за жена? Нещо на такова ми прилича... Най после ФУТАБАТА пристигнала но не било на адрес ами не било и в Спиди ами било...:D
Дава определения за хора който не познава а и за цял форум! Защо му се върза да му отговаряш? ;)
Последна промяна от Добри Грабчев на 01 апр 2023 12:34, променено общо 1 път.
Добри Грабчев

бачо илия депрона
Мнения: 1850
Регистриран: 29 мар 2017 19:43

Re: В другите форуми

Мнение от бачо илия депрона » 30 мар 2023 20:29

Добри Грабчев написа:
30 мар 2023 19:47
Защо му се върза да му отговаряш? ;)
не съм злопаметен и бързо ми минава
с.л.д. инж.ИЛИЯ ИЛИЕВ - 0899 11 58 58 -/ Специалист по Летящи Дивотии/

бачо илия депрона
Мнения: 1850
Регистриран: 29 мар 2017 19:43

Re: В другите форуми

Мнение от бачо илия депрона » 26 апр 2023 19:31

modelist51 написа:
13 мар 2023 09:43
В другия форум има един човек, който се е взел много насериозно, изявява се като едва ли не говорител на властта, нещо като местния "шериф", поставен да наглежда индианците. Същия, с дадените му дребни модераторски права трие аргументирана дискусия и заключва теми, с което напълно изгуби моето уважение (както и форумът като цяло).
''местния шериф'' на моделистиката, отново ме блокира- щото се бъзикам с един досадник...ся си наливам още една пърцуца....и си го местя в другия крачол
с.л.д. инж.ИЛИЯ ИЛИЕВ - 0899 11 58 58 -/ Специалист по Летящи Дивотии/

mmfsr
Мнения: 527
Регистриран: 24 апр 2019 09:48

Re: В другите форуми

Мнение от mmfsr » 26 апр 2023 20:42

бачо илия депрона написа:
26 апр 2023 19:31
modelist51 написа:
13 мар 2023 09:43
В другия форум има един човек, който се е взел много насериозно, изявява се като едва ли не говорител на властта, нещо като местния "шериф", поставен да наглежда индианците. Същия, с дадените му дребни модераторски права трие аргументирана дискусия и заключва теми, с което напълно изгуби моето уважение (както и форумът като цяло).
''местния шериф'' на моделистиката, отново ме блокира- щото се бъзикам с един досадник...ся си наливам още една пърцуца....и си го местя в другия крачол
Сам си си виновен.Не пиши.Или чакаш да те изгонят.По добре вземи изпита за пилот А1/А3.
Инж.Веселин Драганов М.С.


Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 20 госта