Комикс или реалност?

Това е мястото приятели, където можете да дискутирате всякакви "не РЦ" теми
Tasev
Мнения: 2665
Регистриран: 29 ное 2016 14:33

Re: Комикс или реалност?

Мнение от Tasev » 20 яну 2021 10:03

бачо илия депрона написа:
20 яну 2021 09:31
Тюрлю гювеч са твоите хиляда теми само в раздела електрички....що не ги събра в една тема - 'електричките на Тасев'...пък, като те напъва да имаш теми във всеки раздел -пускай по една тема - не по 100....ама, кво ли те поучавам , като аз правех същото в тотомотолистиката....но си взех поука
Вместо да се разправяш , покажи какво ново правиш? :roll: :o Че нещо се потули? :roll:
master of sports Krasimir Tasev (BUL) (9462) | World Air Sports Federation

бачо илия депрона
Мнения: 1850
Регистриран: 29 мар 2017 19:43

Re: Комикс или реалност?

Мнение от бачо илия депрона » 20 яну 2021 10:21

правя гениални неща- купувам китайски стиропори и ги трупам....за пролетта....ше правя изолация на селската къща - нали, от сламарски, станах софийски селяндур:lol: :lol: :lol:
с.л.д. инж.ИЛИЯ ИЛИЕВ - 0899 11 58 58 -/ Специалист по Летящи Дивотии/

L.Arsenov.
Мнения: 88
Регистриран: 19 юни 2021 13:33

PDF книга

Мнение от L.Arsenov. » 19 апр 2023 17:29

Здравейте колеги ,искам да ви предложа да прочетете една книга с име "Пътят на душите" в PDV формат която е доста значима според мен за всеки от нас. Аз съм я чел един път на PDF формат и съм я слушал през "Сторител" който има абонамент може да я слуша.Вероятно много от вас ще я отхвърлят като глупост,други ще кажат че това не е вярно поради религиозни и други убеждения,но все някога ще дойде моментът всеки от нас да се убеди че написаното в книгата е вярно. Но и 10 % от вас да я прочетът или слушат ще е нещо за промяна поне малко в мисленето им. Книгата е написана от Майкъл Нютън регресионист и той описва 29 негови хипнотични регресии върху различни пациенти на различна възраст и пол.Книгата има и продължение със заглавие "Следите на душите" но това е начинание за тези които ще прочетът "Пътят на душите".Извинявам се че ви занимавам в моделарски форум с книги но и за това публикувам в раздел "Комикс или реалност".Ако някои се съмнява в ефектът от хипнозата може да слуша първите 10 минути от интервюто на Стойчо Керев с академик Трайков тук:

И ето и PDF книгата:
https://regresia.weebly.com/uploads/9/4 ... /duite.pdf
Лазар Арсенов-София
0886 606 515

L.Arsenov.
Мнения: 88
Регистриран: 19 юни 2021 13:33

Re: Комикс или реалност?

Мнение от L.Arsenov. » 23 апр 2023 09:27

Учудващо,но няма нито една публикация че някои съфорумник е прегледал ютуба със Стойчо Керев или е започмал да чете PDF книгата. Значи от правене на модели никои няма време да отдели десетина вечери да я прочете! Тук в книгата е отговорът на въпроса които всеки от нас си е задавал защо съм дете на тези двама родители и защо в тази държава ,а не на други и в друга държава,защо съм в съпружески отношения с този човек ,а не с онзи който повече ми харесва.Тук е отговорът дори за болестите който ни съпътстват и са ни минали през телата и умовете и ще ни съпътстват и занапред, и дали е вярна българската поговорка"Каквото на глава е писано на камък не е написано."Очаквам разумно обяснение на мълчанието!
Лазар Арсенов-София
0886 606 515

Hrischo
Мнения: 63
Регистриран: 01 фев 2019 11:09

За Триене

Мнение от Hrischo » 23 апр 2023 11:02

За Триене
Последна промяна от Hrischo на 24 апр 2023 22:59, променено общо 3 пъти.

Потребителски аватар
Марин
Мнения: 930
Регистриран: 20 дек 2016 18:30

Re: Комикс или реалност?

Мнение от Марин » 23 апр 2023 11:08

Не съм чел книгата, но като се сетя гледам предаванията му и ми е интересно, интересни са ми също и повечето от събеседниците му.

Георги
Мнения: 3
Регистриран: 29 ное 2016 13:34

Re: Комикс или реалност?

Мнение от Георги » 23 апр 2023 11:59

Hrischo написа:
23 апр 2023 11:02
Книгата на Стойчо си я купих лично в нея няма нищо интересно поне според мен всичко това се намира безплатно в необятния интернет така че не виждам смисъл да коментираме един плагиат и човек който се храни с чужди идеи и баламосва децата ви.

Ма като сте казали че във форум за модели - авио, хели и др. да си пишем за езотерика ето ви една по сносна теория ние сме поробена планета затвор нашия надзирател аз галено я наричам НАС.А следи за реда в затвора им 22 дрона ако някой реши да бяга нерегламентирано го сваля на момента даже американски ВВС бяха ги заснели кви напреднали дрони има. Планетата е затвор а NASA ако щете това е по-мощен компютър от всички наши взети заедно те също са под нейн контрол включително и тоя дето ви пиша от него тези редове сега. Та като във всеки затвор тука душите си има правила но главното важи за нашия свят само имаме "Свободна Воля" и дано повече деца кристали, като "Дария" го прочетат това преди да ги строшат на прах. А може от трях да се родят следващите диамантени деца (богове), които ще правят нови светове и цели галактики само с една тяхна мисъл. НАС.А знае всичко за нас за мен за вас за всеки и реши да ни остави т.нар. Свободна Воля да не ни се меси това което те го наричат синхроничност (все едно 100 пъти последователно да се падне ези или тура като подхвърляш една монета) в един друг филм Alienated 2021 така работи системата за отнемане на "свободната" воля. Та в Затвора планета Земя няма излизане ни жив ни мъртъв има Ван Аллен пояси, където ще те опържат белтъка в тялото както печено пиле в микровълнова печка и душата ще се върне обратно на земята с изтрити спомени защото въпреки че душите са ни вечни са намерили начин да трият спомените на душите и тук на 'Земята" се държат всички интергалактически затворници както навремето са изпращали затворници в континента америка така тука сме по специални заслуги едни са изобретатели други артисти художници скклуптори каквито с новите си неща само са пречели и създавали смут в империята е има и престъпници убийци крадци лъжци изманиции цялата гама сган въобще от която изобщо няма нужда империята Орион и империята Сириус както и мн.други които ни заточват тук е тук събрана условията на живот на Земята дали ще си имаме ток и топла вода си зависят от нас изцяло окото на РА е NASA древен символ откраднат нагло от масоните като всевиждащото око означава че сме на планета затвор контролната база е на луната от там се контролира 3D матрицата в която симулация живеем тук. Това в общи линий ако има въпроси питайте идеята е че тук всичко е позволено дара на свободната воля и няма последствия "КАРМА" както се прието да се нарича в останалата част от галактиката просто е затвор и няма измъкване жив или мъртъв освен за някой дето са ни духовни учители като Христос, Дария и други такива от светлите или тъмните идващи да ни просветляват. учениието на ИИСУС е просто -> прощавайте си винаги и не се избивайте, като вечно си отмъщават като евреите или турците, които са други две господстващи религий с по нисък морал. Има много за казване но тук е като едно училище мъчилище за паднали виж такива като мен няма да излязат щот ви трябва космически кораб и то специален модел каквито си направиха по чертежи на Swaruu от Плеядианците от Ерра не къв да е и не ракети. иначе ще си седим затворени дорде света го има.
Тва си е много яко прозрение за същноста на живота! Браво!

Потребителски аватар
Пулевски
Мнения: 47
Регистриран: 29 авг 2021 20:47
Местоположение: Пловдив
Контакти:

Re: Комикс или реалност?

Мнение от Пулевски » 23 апр 2023 14:26

Баси кви хапчета са измислили...
Кой пише рецептата бре?
Стоян Пулевски `71

бачо илия депрона
Мнения: 1850
Регистриран: 29 мар 2017 19:43

Re: Комикс или реалност?

Мнение от бачо илия депрона » 23 апр 2023 14:38

Пулевски написа:
23 апр 2023 14:26
Баси кви хапчета са измислили...
Кой пише рецептата бре?
:lol: :lol: :lol: :lol:...малейййййй- мъка, мъкаааа
с.л.д. инж.ИЛИЯ ИЛИЕВ - 0899 11 58 58 -/ Специалист по Летящи Дивотии/

L.Arsenov.
Мнения: 88
Регистриран: 19 юни 2021 13:33

Re: Комикс или реалност?

Мнение от L.Arsenov. » 23 апр 2023 15:39

Извинявам се ако съм подвел съфорумниците ми че PDF книгата която ви предлагам да прочетете е на Стойчо Карев.Книгата е на Майкъл Нютън и садържа 29 случая на хипнотична регресия.Пуснах ютуба на Стойчо за да разбере всеки от нас че всяко нещо преживяно и казано се е запечатало в дългосрочната ни памет и само при хипноза човек може да си спомни преживяното и казаното дословно. Академик Трайков го обяснява в началото на ютуба ,натам може и да не го гледате. Благодаря на Марин,Георги Стоян,Илия и Христо за публикациите и все пак прочетете книгата,тя има също и интересно продължение.Дори преди извасно време книгата я имаше онлаин и наш артист я четеше и можеше да се слуша,но излезе вече печатно издание и я свалиха от интернет.
PDF книгата на Майкъл Нютън:
https://regresia.weebly.com/uploads/9/4 ... /duite.pdf
Лазар Арсенов-0886 606 515
Лазар Арсенов-София
0886 606 515


Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 76 госта