Майтапи

Това е мястото приятели, където можете да дискутирате всякакви "не РЦ" теми
faktura
Мнения: 785
Регистриран: 02 дек 2017 01:02
Контакти:

Re: Майтапи

Мнение от faktura » 17 мар 2023 21:32

Марин написа:
17 мар 2023 21:21
Милошевич го убиха в Хага.

Така е. Точно от това съм притеснен, Маринчо .

Добри Грабчев
Мнения: 3272
Регистриран: 08 дек 2016 17:20
Местоположение: Хсково

Re: Майтапи

Мнение от Добри Грабчев » 17 мар 2023 21:40

Печатницата на долари скоро ще спре! Ей това им е проблема на краварите!Крадено,крадено и кой плаща?Трябва да има война...
http://skandalno.net/%d1%81%d0%bb%d0%b5 ... b0-193543/
Добри Грабчев

Петър Алексиев
Мнения: 524
Регистриран: 20 дек 2016 20:32
Местоположение: Велинград

Re: Майтапи

Мнение от Петър Алексиев » 17 мар 2023 21:42

faktura написа:
17 мар 2023 21:13
Петър Алексиев написа:
17 мар 2023 21:07
faktura написа:
17 мар 2023 20:42
Международният наказателен съд издаде заповед за арест на руския президент Владимир Путин, съобщава "Ройтерс".
Това току що , в твоята главица с рехави розови облачета се пръкна , или сънуваш розови сънища .... заповед за арест .... Е, И.....
Бат Петьо, до колкото знам при такава заповед може да бъде арестуван, ако е на територия където важат заповедите на съда. В Русия не важат. Ама то и с Милошевич така беше ...
Та не знам...
Заповеди , арести , тавани на цени , ще забраняваме ДВГ - тата в колите , и още не знам си какво .... тия еврогеици за какви се взеха в краина сметка.
Както вече в други постове писах , живял съм и съм работил някога в сегашна Русия тогава СССР , та знам някои неща повече от други , което пък , съвсем не означава , че съм очарован ( меко казано ).
НО , я виж какво готвят на Украинските бежанци в Испания ..... това е отвратително , долно , лицемерно .... как да сме с тоя лайнян запад!!!!!!
https://www.youtube.com/shorts/4l8GjEXKTYA
Петър Алексиев
Велинград

faktura
Мнения: 785
Регистриран: 02 дек 2017 01:02
Контакти:

Re: Майтапи

Мнение от faktura » 17 мар 2023 21:49

Така е, бат Петьо. Ама знаеш ли какви могат да ги сторят. Току виж са го съдили в Хага...

faktura
Мнения: 785
Регистриран: 02 дек 2017 01:02
Контакти:

Re: Майтапи

Мнение от faktura » 17 мар 2023 22:13

Говорителят на Кремъл Дмитрий Песков отказа да отговори на въпрос дали след издаването на заповед за арест от Международния наказателен съд (МНС) за руския държавен глава, Владимир Путин ще се страхува да пътува до някои държави.

Запитан дали сега Путин ще се страхува да пътува до държави, които признават МНС, Песков заяви, че няма какво да добави по темата и завърши върпоса с "Това е всичко, което можем да кажем".

Петър Алексиев
Мнения: 524
Регистриран: 20 дек 2016 20:32
Местоположение: Велинград

Re: Майтапи

Мнение от Петър Алексиев » 17 мар 2023 22:14

Хипотетично , да предположим , че това се случи , понятието МОРАЛ трябва веднага да замине в кошчето.
Защото , какво по-различно има от проведената ВОЕННА ОПЕРАЦИЯ на НАТО под директната заповед на Вашингтон в Косово от ВОЕНАТА ОПЕРАЦИЯ в Украина ? --- в резултат на което 20% от територията на Сърбия беше отнета в нарушение на всякакви норми?
И как така си позволяват от вашингтон да издават смъртни присъди на когото и да било по света в която и да е суверенна държава --- справка , Ирак , Либия ,Кувеит и тн. --- Осъдените , къде са ?
Та в случая , куде тука са заповедите за арести на западните виновници???
Не знам за теб , на на мен ми писна от тоя еврогеиски двоен аршин , и във връска с това да попитам :
-- Каква е разликата между едно 15 годишно Украинче което е настанено в 5 звезден хотел и му се плащат всички разходи , И едно 15 годишно Авганистанче набутано в 5 звездна ПАЛАТКА ???? === на това ли да се радвам ---- ха , абсурд!!!!
Абе, я, хаиде да преставаме , че тая тема я направихме за резил!!!!!..... много плява натрупахме .... Слави да ни прощава :lol: :lol: :lol:
Петър Алексиев
Велинград

Добри Грабчев
Мнения: 3272
Регистриран: 08 дек 2016 17:20
Местоположение: Хсково

Re: Майтапи

Мнение от Добри Грабчев » 17 мар 2023 22:22

faktura написа:
17 мар 2023 21:49
Така е, бат Петьо. Ама знаеш ли какви могат да ги сторят. Току виж са го съдили в Хага...
в Хага да си съдят хаговците! :D
Не разбраха ли някои, че Света е шарен и никой не може да има господство над други! Далече бяха САЩ...сбирщина от престъпници от Европа и роби от Африка...Сега разстоянията са малки кат се замислям за пойседон ...дали е до америка?
Това което могат да направят с това мощно оръжие е да го нападнат, тоест активират...Горките хамериканци
Добри Грабчев

faktura
Мнения: 785
Регистриран: 02 дек 2017 01:02
Контакти:

Re: Майтапи

Мнение от faktura » 17 мар 2023 22:31

Добри Грабчев написа:
17 мар 2023 22:22
faktura написа:
17 мар 2023 21:49
Така е, бат Петьо. Ама знаеш ли какви могат да ги сторят. Току виж са го съдили в Хага...
в Хага да си съдят хаговците! :D
Не разбраха ли някои, че Света е шарен и никой не може да има господство над други! Далече бяха САЩ...сбирщина от престъпници от Европа и роби от Африка...Сега разстоянията са малки кат се замислям за пойседон ...дали е до америка?
Това което могат да направят с това мощно оръжие е да го нападнат, тоест активират...Горките хамериканци
И ти си прав, бат Добри. Ама доколкото знам само в Куба, Корейската народно демократична република, Еритрея, Китай и Сирия, не важат заповедите на Международния Наказателен Съд.
Дано не го арестуват нейде...

Че тогава ще стане , както казвше един, бензиностанция с ядрени ракети, ама без бензинаджията ...

Петър Алексиев
Мнения: 524
Регистриран: 20 дек 2016 20:32
Местоположение: Велинград

Re: Майтапи

Мнение от Петър Алексиев » 17 мар 2023 22:55

Тука можем да си чешем езиците до безкраи , но истината е една:
--Американците толкова са се самозабравили , че когато някъде , някои им каже НЕ , на тях им ства странно и се объркват , демек как е възможно това.... някои да оспорва тяхната хигемония ....
Другата истина е , че на всякъде по света , без значение която и де е държава , които и да е президент , обяви ли , че няма да търгува с ДОЛАРИ , а в собствена валута , бива заклеимен като диктатор , терорист , убиец ... със заявлението ,и издаването на смъртна присъда ( ако някои не знае , за това си убиха Кенеди) че са заплаха за ТЯХНАТА национална сигурност!!! --- и , че това било борба за демокрация!!!!
И една не по малко важна истина е , че хамериканците неистово искад да завладеят Русия заради Сибир.
Там на всеки 10мертра като удариш сонда излиза я петрол , я газ ... та така!!!!--- въпроса изобщо не е до демокрацията, това е само една оправдателна думичка.
Петър Алексиев
Велинград

faktura
Мнения: 785
Регистриран: 02 дек 2017 01:02
Контакти:

Re: Майтапи

Мнение от faktura » 17 мар 2023 22:59

Прав си, бат Петьо, ама чух едни приказки от китайците в подкрепа на Специалната Военна Операция -
Крим ваш - Сибир наш ...
Та не знам какво да кажа ...


Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 18 госта