Борсата и размисли!

Това е мястото приятели, където можете да дискутирате всякакви "не РЦ" теми
Добри Грабчев
Регистриран: 08 дек 2016 17:20

Re: Борсата и размисли!

Мнение от Добри Грабчев » 26 окт 2018 16:04

[

Правилно е написано, годината е 2004 на съдебното решение .... и е "регистрирам", а не "гепам" .... Нищо, ама нищо общо нямат стария клуб и моя .... Делят ги години .... А да го регистрирам, се наложи, защото ми искаха членство в клуб, за да участвам на състезания .... и ме записаха временно в София ....

Ако думата "гепам"те притеснява ще я махна.Тя е резултат от това, че съм работил за нашия клуб а сега не съществува!И аз бях началник клуб моделизми по едно време...След мен имаше други.В клуба имаше два струга,5 операционна дърводелска машина, пещ за закалки, бормашини, електрожени, мотори, инструменти както във всички клубове...Всичко замина на някъде а и клубовете, моделния, стрелковия и радио бяха разрушени...
Завода Млада Гвардия в който работех после, още стои като след бомандировки!Всичко бе ограбено...и труда и бъдещето а и пенсиите...

faktura
Регистриран: 02 дек 2017 01:02
Контакти:

Мнение от faktura » 26 окт 2018 16:13

Добри Грабчев написа:
25 окт 2018 19:50
.................
Същата дъвка.Митко,не ти ли омръзна?
Г-н Грабчев, поне веднъж бъдете мъж. Стига с тия педераски номера - пишеш и тиреш. Застани зад думите си !
Ама то как да стане - като "добрия модератор" ви каза , че сте ЛЪЖЕЦ.
Представям си какво би казал един "лош модератор" !? :D

Добри Грабчев

Мнение от Добри Грабчев » 26 окт 2018 16:28

Така ли правят п.....?
Мислех че друго правят.
Тъкмо исках да покажа какво прави един приятел на СНЦ,но не тук...
Тук всичко е на нож.Я някой каже нещо я са го заклали!Ако пък издяла нещо мамата му...Затова си изтрих темата за Яка,защото я олайняви,ти и още един...

Tasev
Регистриран: 29 ное 2016 14:33

Мнение от Tasev » 26 окт 2018 22:05

Добри?Покажи?
master of sports Krasimir Tasev (BUL) (9462) | World Air Sports Federation

Добри Грабчев

Мнение от Добри Грабчев » 27 окт 2018 11:16

"Всичко, което виждаме е гледна точка, не е истина. Всичко, което чуваме, е мнение, не е факт.."
Марк Аврелий

бачо илия депрона
Регистриран: 29 мар 2017 19:43

Мнение от бачо илия депрона » 27 окт 2018 19:51

Добри Грабчев написа:
27 окт 2018 11:16
"Всичко, което виждаме е гледна точка, не е истина. Всичко, което чуваме, е мнение, не е факт.."
Марк Аврелий
Не го знам кой е тоз Марко Аврелиев...не е от махалата...но пък едно нещо знам-. може много да сме се драчили с тебе, но за мен, ти си един изключително добър майстор...перфекционист....не знам какво ти е дал или подарил онзи "касов бон" или "приходен ордер"...или май беше -" фактура".... но каквото и да ти е дал,без твоите майсторси ръчички, даденото щеше да е или за обърсване на задник,... или за разпалки за печката....ти си Добри СУСАМИЙ и никой не може да промени това,каквото и да плещи.....прави всичко каквото умеееш ....и ПРОДАВАЙ!!!!!....нека таланата и уменията ти не отиват нахалост !!!!!

Добри Грабчев

Мнение от Добри Грабчев » 27 окт 2018 20:34

Илия,благодаря за думите ти! Направо ме разплака! Все имало кой да ме разбере!
А за продаването ако не е в тикви в картуни ще е...До сега кат не е спечелил от хобито в село му викат будала чвяк...
Можеш да се бъхтиш напразно без пари, но да ти е кеф!

Потребителски аватар
Марин
Регистриран: 20 дек 2016 18:30

Мнение от Марин » 28 окт 2018 08:48

бачо илия депрона написа:
27 окт 2018 19:51
Добри Грабчев написа:
Марк Аврелий
Не го знам кой е тоз Марко Аврелиев...не е от махалата...но пък едно нещо знам-. може много да сме се драчили с тебе, но за мен, ти си един изключително добър майстор...перфекционист....не знам какво ти е дал или подарил онзи "касов бон" или "приходен ордер"...или май беше -" фактура".... но каквото и да ти е дал,без твоите майсторси ръчички, даденото щеше да е или за обърсване на задник,... или за разпалки за печката....ти си Добри СУСАМИЙ и никой не може да промени това,каквото и да плещи.....прави всичко каквото умеееш ....и ПРОДАВАЙ!!!!!....нека таланата и уменията ти не отиват нахалост !!!!!
+1

boneti.1958
Регистриран: 19 юни 2018 21:09

Мнение от boneti.1958 » 28 окт 2018 11:14

Марин написа:
28 окт 2018 08:48
бачо илия депрона написа:
27 окт 2018 19:51
Добри Грабчев написа:
Марк Аврелий
+1
Напълно съм съгласен.

Valio Savov
Регистриран: 26 окт 2018 09:44

Мнение от Valio Savov » 28 окт 2018 11:47

Добри Грабчев написа:
Марк Аврелий
Остава през зимата, да помислиш над тази мисъл на императора-философ ....