Борсата и размисли!

Това е мястото приятели, където можете да дискутирате всякакви "не РЦ" теми
Добри Грабчев
Регистриран: 08 дек 2016 17:20

Re: Борсата и размисли!

Мнение от Добри Грабчев » 25 окт 2018 19:28

Митко,като ти дадат тухли,не значи,че са ти дали къща...
Мисля,че се разплатих с твоя приятел за"чертежите"...
На теб ти направих реклама.Какво повече.Гледах в руски форум ,правят модел по твои чертежи.
Не можа да го стигнеш Р.... дето е далече от аеродинамиката,но гиганските му модели са световна величина...Пак сбърках...исках да кажа "гигантските му ребра",не правят модела...
Тия писаници ги извадихме от темата БОРСА.
Както казал Иванчо,за каквото и да ме питате се за вас се сещам!

бачо илия депрона
Регистриран: 29 мар 2017 19:43

Мнение от бачо илия депрона » 25 окт 2018 19:32

faktura написа:
25 окт 2018 15:06
Fantasmos написа:
25 окт 2018 13:30
Да пуснеш линк като пуснеш нов ЯК в ибей :lol:
Що ти е линк, ако искаш ще ти дам да сглобиш Як. То той , бат Добри, с чужда пита помен направи :D

P.S. Към Добри Грабчев :Когато "добрия модератор" ти даде 20 листа крадена балса за Як - а - ( демек га я кифтетата ) - не рива :D
Какво е това дето го даваш,че всеки да може да си сглоби ЯК, като на бай Добри??????....и други да си направим помен с твоята "пита"!!!

Добри Грабчев

Мнение от Добри Грабчев » 25 окт 2018 19:50

.................
Същата дъвка.Митко,не ти ли омръзна?
Последна промяна от Добри Грабчев на 26 окт 2018 08:47, променено общо 1 път.

faktura
Регистриран: 02 дек 2017 01:02
Контакти:

Мнение от faktura » 25 окт 2018 20:25

бачо илия депрона написа:
25 окт 2018 19:32
Какво е това дето го даваш,че всеки да може да си сглоби ЯК, като на бай Добри??????....и други да си направим помен с твоята "пита"!!!
[/quote]
На туй дето съм дал - бат Добри казва "кашон с ребра" . Други по света му казват " short kit " :D

Добри Грабчев

Мнение от Добри Грабчев » 26 окт 2018 09:21

На туй дето съм дал - бат Добри казва "кашон с ребра" . Други по света му казват " short kit " :D
[/quote]

На кое му казваш "short kit"? :D
Нямате нужните права за да преглеждате прикачените към това мнение файлове.

boneti.1958
Регистриран: 19 юни 2018 21:09

Мнение от boneti.1958 » 26 окт 2018 09:44

Наистина няма да настигне Румен. Румен има не малко завършени и летели модели, няма значение кой ги е карал, завършени и летели. За кашоните с ребрата не знам, не разбирам там, кое е кашон, кое е нещо друго. :D

Valio Savov
Регистриран: 26 окт 2018 09:44

Мнение от Valio Savov » 26 окт 2018 09:57

Добри Грабчев написа:
24 окт 2018 19:42
Иначе някои гепаха целите клубове и каквото имаше в тях...
Сега са "добри модератори" в моделистика... :D
Да са живи и здрави!
Господин Грабчев, не за първи път ви казвам, че сте един обикновен ЛЪЖЕЦ.
Запазил съм си вашите изказвания във Фейсбук и малко ми остава да ги използвам, ще ви
осъдя и парите ще използвам за децата в моя клуб ....
Това, че когато е ликвидиран клуба в Горна Оряховица съм бил студент в СССР е лесно проверимо,
също и дали съм участвал в търговете на ОСО - също (има протоколи) . Между ликвидирането на стария клуб
(сградата бе реституирана) и учредяването на новия има поне 10 години време....
Колкото до подаръците към вас г-н Грабчев - халал да ви са .... аз съм ви ги подарил с добро желание .... има такава
поговорка "Храни куче, да те лае ..." Най-неблагодарния и заядлив човек си, когото познавам .... Съжалявам, че съм ти подарявал материали .... и други хора знам, че съжаляват .... Да си жив и здрав, да продадеш подареното ....

Добри Грабчев

Мнение от Добри Грабчев » 26 окт 2018 12:56

Да са живи и здрави!
Савов,вярно е, че си ми правил подаръци,но си платих тънкия плат което си купил за мен от Гърция.Американския плат,смолата и кашона с изрезки,беше подарък...Каза,че е от НАН МОДЕЛС.Кашона с изрезките си стои някъде,защото не ми вършат работа.Смолата се втвърди по каква причина незнам.Няколкото пластини, 30 см балза също си стои, прекалено е лека.Купих си от Денкин и после и от Квалитет,около 30тина пластини...
Така с подаръците,но не питаш аз какво съм подарявал...Приятелите знаят.

Това за клуб ти си го писал! Прочетох го и се замислих.
"Първоначално за да няма усложнения, реших да го регистрирам като юридическо лице в "частна полза", понеже се искаха за целта само три физически лица за учредители. Двама бяха ясни, аз и баща ми Христо Савов, дългогодишен ръководител на кръжок по авиомоделизъм, за трето физическо лице "излъгах" жената. Обещах и да бъде в управителния съвет :) ...
http://www.f1abc.com/SK_Modelist.htm

Valio Savov

Мнение от Valio Savov » 26 окт 2018 15:04

Добри Грабчев написа:
26 окт 2018 12:56
Да са живи и здрави!
Това за клуб ти си го писал! Прочетох го и се замислих.
"Първоначално за да няма усложнения, реших да го регистрирам като юридическо лице в "частна полза", понеже се искаха за целта само три физически лица за учредители. Двама бяха ясни, аз и баща ми Христо Савов, дългогодишен ръководител на кръжок по авиомоделизъм, за трето физическо лице "излъгах" жената. Обещах и да бъде в управителния съвет :) ...
http://www.f1abc.com/SK_Modelist.htm
Правилно е написано, годината е 2004 на съдебното решение .... и е "регистрирам", а не "гепам" .... Нищо, ама нищо общо нямат стария клуб и моя .... Делят ги години .... А да го регистрирам, се наложи, защото ми искаха членство в клуб, за да участвам на състезания .... и ме записаха временно в София ....

За подаръците, както казах .... халал да са ти .... не водя сметка на това, което подарявам .... и не се тревожи, не е от "бивш клуб" взето .... а купено ....

Valio Savov

Мнение от Valio Savov » 26 окт 2018 15:10

Ето и интересно четиво по темата:
https://www.dnevnik.bg/print/arhiv_pari ... eno_predi/

Предполагам Горнооряховския клуб престава да съществува 1999 и е прехвърлено всичко в В.Търново ....