търся RC симулатор

Как да изберем модел и оборудване. Полезни съвети за начинаещи
Tasev
Мнения: 2665
Регистриран: 29 ное 2016 14:33

Re: търся RC симулатор

Мнение от Tasev » 06 ное 2020 19:58

Относно симулатора?Почти всеки предавател има опция-симулатор!Но при някой се разкача предавателния модул.При доста вадене и закачане,същия почва да прави проблем.Когато се кара модел.😄😁😎Един приятел ми подари симулатор.Кутия с кабел който се включва в порта на компа.Потърси в ОЛХ.?
master of sports Krasimir Tasev (BUL) (9462) | World Air Sports Federation

Добри Грабчев
Мнения: 3272
Регистриран: 08 дек 2016 17:20
Местоположение: Хсково

Re: търся RC симулатор

Мнение от Добри Грабчев » 06 ное 2020 20:46

Tasev написа:
06 ное 2020 19:58
Относно симулатора?Почти всеки предавател има опция-симулатор!Но при някой се разкача предавателния модул.При доста вадене и закачане,същия почва да прави проблем.
Зависи къде е произведена хапаратурата!Китайското злато с които са "позлатени"контактите са проба тенекия...Понякога е по-добре да се вади модула от време на време, да не ръждясат буксите... :D Нещо такова важи и за сервомашинките с потенциометри.Ако седят дълго време без да работят графитите си правят контактно "петно" обикновено в центъра и после шават/мърдат/точно там...Не е майтап.Имам стари сервомашинки които точно това правят...Отворих ги и ясно под лупа се вижда петното от дифузия.
Добри Грабчев

mmfsr
Мнения: 527
Регистриран: 24 апр 2019 09:48

Re: търся RC симулатор

Мнение от mmfsr » 07 ное 2020 16:35

Остави тия симулатори и си карай самолетите.На моите деца съм поставил два броя. Само играха ,а на поляната е друго. Ако ползваш симулатор ,то не включвай тоя комп към нета.Нека компа да е само за симулатора- така ме посъветва човека пуснал симулаторите ми.
Инж.Веселин Драганов М.С.

mmfsr
Мнения: 527
Регистриран: 24 апр 2019 09:48

Re: търся RC симулатор

Мнение от mmfsr » 07 ное 2020 17:54

Моите са правени и с менташки програми. Не ми се дават 250 лв.Купих от БГ.магазин не скъп,но се оказа с надраскани дискове и се наложи друга интервенция. Да са му сладки на магазинера 30 лв.За да не ти е нужен симулатор имай от всички видове модели и няма да имаш ядове- авио ,корабо и авто.Времето все за нещо ще е подходящо.
Инж.Веселин Драганов М.С.

nonkapo
Мнения: 227
Регистриран: 03 мар 2020 23:15

Re: търся RC симулатор

Мнение от nonkapo » 24 фев 2021 18:58

Rutracker.org. Регистрирай се и търси с ключова дума RC simulator. Има един за хелита и един за самолети. Не съм пробвал дали поддържат интерфейс от радиоуправление.


Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 67 госта