Купувам книга

Потребителски аватар
S-LK
Регистриран: 27 фев 2019 17:56
Контакти:

Re: Купувам книга

Мнение от S-LK » 01 юли 2019 21:33

Много хубава книга, имах я като дете.
От няколко месеца я има в музея.

Добри Грабчев
Регистриран: 08 дек 2016 17:20

Мнение от Добри Грабчев » 07 сеп 2019 21:09

Нещо ново в музея?

Потребителски аватар
S-LK
Регистриран: 27 фев 2019 17:56
Контакти:

Мнение от S-LK » 19 сеп 2019 08:52

Добри Грабчев написа:
07 сеп 2019 21:09
Нещо ново в музея?
Добри от книгите нищо ново не съм прибавил.
Двигателите вече са 188 броя, на 166 от тях съм публикувал снимки в www.rcmania.bg темата е Моделарски мотори.
Автомодели 38, предаватели 30, няколко самолета и преди няколко дена подариха лодка.
Всичко е публикувано в www.rcmania.bg темата е Спомени за спорта.
Нямам практическа възможност да публикувам едно и също в няколко форума.
Седеф идва за трети път, при това доведе Ивайло Попов(за втори път) и Георги Кънев.
Георги Кънев се захласна по двигателите.
Асен Танев посещава експозицията многократно, вчера отново идва заедно с Васил Милев.
Имаме 4-ти двигател от серията AT, а Васил Милев подари PB Mk.II no.X096, Paul Bugl, Austria, 1977.

Актуален списък на дарителите и да благодаря от сърце на всички съпричастни към тази идея:
з.м.с.Марин Неделчев, инж.Иван Минков, м.с.Тодор Дилчев, м.с.Атанас Гаганелов,
з.м.с.инж.Валентин Савов, инж.Венцислав Петров, Пенчо Ганев, Драгомир Драганов, м.с.инж.Валентин Динков,
Виктор Патев, м.с.Георги Дончев, м.с.Димитър Дишлиев, Пламен Пенчев, м.с.Светослав Янакиев,
м.с.Георги Кабаков, Христо Куртинков, Любен Ангелов, з.м.с.Асен Танев, Александър Денкин,
м.с.Добри Добрев, Дмитрий Кислицин, м.с.Седеф Дончев, Янко Малаков, инж.Огнян Кумчев, Александър Манов,
м.с.Розен Тодоров, Роман Кудряшов, м.с.Христо Керчев, Павел Бучински, м.с.Мичо Спасов, м.с.Станчо Добрев,
м.с.Добри Грабчев, Станислав Струмински, Мая Попова, м.с.Любомир Колев, з.м.с.Дамян Петров,
м.с.инж.Стефан Харитов, м.с.Славчо Славов (близките му), Владимир Николов LZ23, м.с.Кирил Димитров,
м.с.Васил Милев, м.с.Емил Ташев, м.с.Любомир Конарски, Генко Базитов, м.с.Иван Кертиков, Ганчо Христов,
м.с.Ивайло Попов, Цветан Койнов, Кирил Кирилов, Иван Ковачев и др.

В случай,че съм пропуснал някой не е умишлено и моля да ме извини.

Добри Грабчев
Регистриран: 08 дек 2016 17:20

Мнение от Добри Грабчев » 19 сеп 2019 17:47

[/quote]
Добри от книгите нищо ново не съм прибавил.
Двигателите вече са 188 броя, на 166 от тях съм публикувал снимки в www.rcmania.bg темата е Моделарски мотори.
Автомодели 38, предаватели 30, няколко самолета и преди няколко дена подариха лодка.
Всичко е публикувано в www.rcmania.bg темата е Спомени за спорта.
[/quote]

Там е за регистрирани и снимки не се виждат!

ПП Освен,че не се виждат снимки прочетох нещо което ме озадачи...

"Graupner BELL222 1980, закупен 1981 за клуба по моделизми в Сопот..................................................................
Нямаше жироскоп!

Сглобен от Тодор Дилчев,проби за облитане от Добри Грабчев.
(не съм присъствувал на тях, но хелито се върна на части).
По-късни ремонти и неуспешни полети от други моделисти.
Последни ремонти от Георги Дончев (човека на снимката) и дългогодишно съхранение.
Снимката е от момента в който ми го подари."

Любо, този хеликоптер не си го спомням.По тия времена летях вече с втория си собственоръчно изработен от мен хеликоптер.
Това в скобите не ми харесва...(не съм присъствувал на тях, но хелито се върна на части).
Второ...винаги избягвам да карам чужди модели защото съм патил.Веднъж подкарах едно тренерче и му падна акумулатора в опашката!!!И кой е виновен?
Имам принцип... счупя ли нещо мое или чуждо АЗ ГО РЕМОНТИРАМ!